проект рішення від 19.03.2018 № 25-1/УІІ

 

 

 

                          ПРОЕКТ

БОЙКІВЩИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ДРАБІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

від 19 березня 2018 року              с.Бойківщина                       № 25-1/VII

 

Про надання згоди на добровільне

об»єднання територіальних громад

 

 

         Відповідно до частини 1 статті 6 Закону України «Про добровільне об»єднання територіальних громад» , розглянувши ініціативу Михайлівської  сільської ради щодо добровільного об»єднання  територіальних громад села Бойківщина, Бойківщинської сільської ради Драбівського району Черкаської  області, села Рождественське Рождественської сільської ради  та сіл Михайлівка і Павлівщина Михайлівської сільської ради в Михайлівську  об’єднану територіальну громаду  з центром громади в с. Михайлівка , результати  громадських обговорень, сесія  Бойківщинської  сільської ради

 

ВИРІШИЛА :

 

1.Дати згоду на добровільне об»єднання територіальних громад сіл Бойківщина, Бойківщинської сільської ради Драбівського району Черкаської  області, села Рождественське Рождественської сільської ради  та сіл Михайлівка і Павлівщина Михайлівської сільської ради в Михайлівську  об’єднану територіальну громаду  з центром громади в с. Михайлівка .

2. Делегувати сільського голову Герольд Людмилу  Іванівну до складу робочої групи з підготовки проектів рішень щодо  добровільного об»єднання територіальних громад .

 

Сільський голова                                                        Л.І.Герольд

 

 

                                  ПРОЕКТ

БОЙКІВЩИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ДРАБІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

від 19 березня  2018року               с.Бойківщина                     №25 - 2 / VIІ

 

Про внесення змін до рішення сесії сільської ради

від 14.07.2017року№  19-1/VІІ«Про встановлення

місцевих  податків та зборів на 2018рік

та затвердження Положень»

 

Відповідно  п. 50  Закону України  від 07.12.2017року № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018році» сесія  сільської  радивирішила:

 

1. Внести Зміни у Положення про плату за землю на 2018 рік , виклавши п.5.2  Положення в новій редакції :

   5.2.Ставки земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено

        5.2.1.Встановити ставку податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів( окрім залізниць ) і нормативну грошову оцінку яких не проведено, в розмірі  0,30  відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

        5.2.2. Встановити ставку податку за земельні ділянки надані для залізниць в межах смуг відведення в розмірі 1,5  відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

2. Дане рішення набирає чинності з 01 квітня 2018року.

3. Копію даного рішення подати до Драбівського відділення Золотоніської ОДПІ ГУ ДФС в Черкаській області, де перебувають на обліку платники даних місцевих податків та зборів.

4. Оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Бойківщинської сільської ради та дошці оголошень, в приміщенні сільської ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на планово-бюджетну постійну комісію .

 

Сільський  голова                             Л.І.Герольд